Loading color scheme

Finanční problémy

Ocitli jste se ve finanční tísni? Máte dluhy a exekuce, kterých se potřebujete zbavit? Vlastníte byt či jinou nemovitost a hrozí vám nedobrovolná dražba? Nebo Vás už postihla insolvence a hrozí Vám nucené vystěhování? Pokud máte vlastní nemovitost, potřebujete splatit dluhy a přitom se nechcete stěhovat, kontaktujte nás a zjistěte, jaké pro Vás umíme najít řešení.

Zjistit více...

Z bytu do domu

Vyměnit byt za dům je sen mnoha z nás, ačkoli se většinou jedná o (nejen) finančně náročný proces. Stavíte dům, ale chybí Vám prostředky, abyste ho mohli dokončit? Máte byt, který chcete prodat a peníze použít na dokončení domu, ale zároveň v něm potřebujete zůstat bydlet, než dům dokončíte a budete se moci přestěhovat? Máme pro Vás řešení!

Zjistit více...

Rozvod

Většina vztahů začíná velkou láskou, romantikou a oba partneři jsou si jistí, že to tak bude napořád. Postupem času se vztah vyvíjí a bohužel v téměř 50% případů skončí nezdarem a partneři se rozchází / rozvádí. Toto období je pro většinu lidí jedno z nejobtížnějších v životě. Kromě emočního vypětí a stresu je provázeno spory o děti a majetkové vyrovnání – vypořádání SJM. Ocitli jste se v takové situaci? Nabízíme možnost, jak zajistit, aby Váš život alespoň po stránce bydlení pokračoval klidně a bez komplikací.

Zjistit více...

Vypořádání dědictví

Při dědickém řízení často dochází k tomu, že se vlastnictví nemovitosti rozdrobí na více podílů. Pokud jsou zájmy a motivace dědiců podobné, nemusí to být na závadu. Někdy je ale tento stav kontraproduktivní a vede ke zbytečným sporům a konfliktům mezi příbuznými. Situace a cíle jednotlivých dědiců nejsou v souladu a pro uklidnění situace je nutné se domluvit na finální vlastnické struktuře zděděné nemovitosti a také na způsobu finančního vypořádání (dohoda o vypořádání dědictví). I takovou situaci Vám můžeme pomoci vyřešit.

Zjistit více...

Koupě nemovitosti formou nájmu

Máte vyhlídnutý dům nebo byt, který by jste chtěli koupit, ale nemůžete na něj v této chvíli získat hypotéku ? Bojíte se, že o vysněnou nemovitost navždy přijdete? Nezoufejte. Pokud Vámi vybraná nemovitost odpovídá Vašim finančním možnostem, můžete si její koupi zajistit už nyní a to jeho odkoupením na splátky formou nájmu nebo pronájmem s následným odkoupením.

Zjistit více...

Podílové spoluvlastnictví

Vlastníte podíl na nemovitosti (dům, byt, pozemek, ..), který chce  prodat? Nedokážete se dohodnout s ostatními spoluvlastníky? Máte v nemovitosti blokované peníze, které Vám bezúčelně leží? Nebo chcete vykoupit podíly od ostatních spoluvlastníků, ale nemáte na to finanční prostředky? Pomůžeme Vám.

Zjistit více...