Loading color scheme

Koupě nemovitosti formou nájmu

Máte vyhlídnutý dům nebo byt, který by jste chtěli koupit, ale nemůžete na něj v této chvíli získat hypotéku ? Bojíte se, že o vysněnou nemovitost navždy přijdete? Nezoufejte. Pokud Vámi vybraná nemovitost odpovídá Vašim finančním možnostem, můžete si její koupi zajistit už nyní a to jeho odkoupením na splátky formou nájmu nebo pronájmem s následným odkoupením.

Koupě bytu nebo domu na splátky formou nájmu

  • Seznámíte nás s Vaší představou o bydlení nebo s konkrétní nemovitostí, kterou jste si vybrali.
  • Pokud konkrétní nemovitost zatím nemáte vyhlídnutou, rádi Vám pomůžeme s jejím výběrem.
  • Probereme společně Vaši životní a finanční situaci a ujistíme se, že vybraná nemovitost odpovídá Vašim finančním možnostem.
  • Nemovitost podle Vašich požadavků zakoupíme do našeho vlastnictví a Vy si ji můžete odkoupit na splátky formou nájmu.
  • Na koupený dům či byt uzavřeme (budoucí) kupní smlouvu s tím, že kupní cenu budete postupně splácet formou nájmu nebo případně nájemní smlouvu s možností budoucího odkoupení.
  • Vy se můžete nastěhovat a nemovitost postupně splácíte nebo bydlíte v nájmu, ale s garancí, že nemovitost můžete v budoucnu odkoupit.
  • Nemusíte se o nic starat, vše vyřídíme za Vás.

Úrokové sazby hypoték aktuálně prudce stoupají. Doba, kdy se daly hypotéky získat se sazbou i pod 2% p.a. jsou na dlouho minulostí. Dá se očekávat, že v blízké době se budou sazby pohybovat na úrovních 5-6% p.a., což pro velkou část zájemců o koupi nemovitosti nebude únosné.

Přesto si Vaši vysněnou nemovitost můžete pořídit. Využijte naši nabídku koupě bytu či domu na splátky formou nájmu a zajistěte si tak bydlení podle Vašich představ i v této složité situaci.

Každá situace je originální. Pokud Vás tato možnost zaujala, kontaktujte nás a připravíme Vám individuální nabídku přesně pro Vás.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte nám nebo napište a zkusíme společně najít řešení pro Vaši konkrétní situaci.

Telefon:
+420 775 696 177
E-mail:
info@bonrea.cz