Loading color scheme

Jsme česká skupina investorů působící na severní a střední Moravě.  Do našeho portfolia patří několik firem zabývají se vývojem, výrobou, obchodem, realitami a dalšími aktivitami. Realitám se věnujeme už více než 15 let. Patříme mezi dlouhodobé investory do nemovitostí v regionech, které známe a kde se o nemovitosti dokážeme smysluplně starat.

V realitách se pohybujeme již mnoho let, stejně jako v oblasti financí. Za ta léta jsme posbírali nejen mnoho profesionálních zkušeností, ale také poznali poměrně zblízka mnoho životních příběhů spojených s různými životními situacemi odvíjejících se od přirozené lidské potřeby bydlení a různých finančních možností našich klientů.

Po letech našeho působení jsme došli k přesvědčení, že mnoha našim klientům by v jejich aktuálních životních situacích velmi pomohlo získání finančních prostředků získaných na základě prodeje jejich nemovitosti - ať už krátkodobého nebo i dlouhodobějšího charakteru a to při současné garanci ponechání bydlení formou pronájmu. To nás vedlo k založení tohoto projektu.

let
na trhu
realizovaných
případů
milionů kč
aktuálně investováno
Rozumíme Vašim potřebám

Ze zkušenosti víme, že každý má svůj příběh a neexistuje univerzální řešení pro všechny. Naši nabídku upravíme na míru Vašim skutečným potřebám.

Můžete nám věřit

Nabízíme příme a korektní jednání bez podrazů a právních kliček. Nabídneme Vám jasné a srozumitelné podmínky. Ať už čelíte dluhům, exekucím, hrozící insolvenci nebo procházíte rozvodem, jsme tady, abychom Vaši situaci vyřešili "na klíč".

Jsme Vám na blízku

Jsme lokální firma z Novojičínska. Řešíme jen případy na Moravě v regionech, které známe. Reagujeme rychle a nepotřebujeme čekat na schválení "centrály" ani banky.